Dikur të shëmtuara! Shikoni si dukeshin vajzat e Hollywood para se të bëheshin të famshme (FOTO)

Tani i shohim në ekran dhe mahnitem me pamjen e tyre. Por shumë prej vazave të njohura të Hollywood nuk kanë qenë kaq yje prej fillimit. Ndër vite ato kanë ndryshuar dhe madje vështirë të njihen. Më poshtë do të shuani kuriozitetin dhe ndoshta do mbusheni me shpresë...!

Shkoni  si kanë qenë disa nga yjet e Hollywood fëmijë:

Margot Robbie

Dakota Johnson

Kate Hudson

Drew Barrymore

Mindy Kaling

Katie Holmes

Winona Ryder

Adele

Anne Hathaway

1/11
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi prek Italinë/ A ndiheni të rrezikuar dhe besoni se Shqipëria ka marrë masat parandaluese?

Komento