Dinamo i merr dorën humbjeve tenistike, Laçi e masakron në Kurbin

Laçi i Mirel Josës është rikthyer te fitoret në Superligë dhe këtë e ka bërë duke masakruar me rezultatin 5-0 Dinamon. Në Kurbin realizoi fillimisht Guido dhe më pas në pjesën e dytë një autogol, Shehu, Lushkja dhe Guindo sërish vulosën rezultatin përfundimtar.

Dinamo e Shkëmbit sapo ishte kthyer te fitoret, ndërsa kjo është humbja e tretë në 11 javë kampionat me rezultat turpërues. Pas Laçit, Teutës dhe Egnatias nuk është çudi që nëndetësja të jetë ekipi i radhës që shkarkon trajnerin.

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

E rëndë, nëna hidhet nga kati i dytë i maternitetit bashkë me foshnjën e porsalindur në Sarandë