Disa muaj pas operacionit, publikohet foto e parë e Kate Middleton

Disa muaj pas operacionit, publikohet foto e parë e Kate Middleton

Kate Middleton me fëmijët

Princesha e Uellsit, e cila ka qëndruar larg syrit të publikut që nga operacioni në janar, publikoi foton e parë për të falënderuar njerëzit për mbështetjen e tyre.

Kate Middleton shfaqet e rrethuar nga fëmijët në Ditën e Nënës.

“Faleminderit për urimet tuaja të mira dhe mbështetjen e vazhdueshme gjatë dy muajve të fundit. Duke i uruar të gjithëve ditën e nënës”, tha Princesha e Uellsit.

Kate është tërhequr nga detyrat mbretërore që pas planifikimit të operacionit në zonën abdominale, më 16 janar.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Më shumë se 10 mijë njerëz kanë mbërritur në Britani që nga fillimi i vitit, sfidë e madhe e kryeministrit Sunak para zgjedhjeve

Më shumë se 10 mijë njerëz kanë mbërritur në Britani që nga fillimi i vitit, sfidë e madhe e kryeministrit Sunak para zgjedhjeve