‘Disa po m’pyesin kur po ndana’/E përmendi në këngën e tij më të re, Sara Hoxha 'thumbon' Ledrin

‘Disa po m’pyesin kur po ndana’/E përmendi në këngën e tij më të re, Sara Hoxha 'thumbon' Ledrin

Sara dhe Ledri

Në një khë kur i gjithë rrjeti po flet për një ndarje të mundshme mes Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës, ky i fundit duket se ka në fokus vetëm produktivitetin dhe karriera e tij. Së fundi, këngëtari ka publikuar këngën e tij më të re, në rreshtat e së cilës flet edhe për Sara Hoxhën.

Në videoklipin e këngës “Paranormal”, artisti shihet i veshur me të zeza, ndërsa Sara nuk e ka lënë me kaq.

Teksa postoi në InstaStory një foto e veshur me të zeza, influencerja ka “thumbuar” hapur partnerin duke thënë që e zeza nuk është ngjyra e mërzisë, por poetike.

“E zeza nuk është mërzitshme, është poetike”, ka shkruar Sara krahas fotos.

Ndonëse prej kohësh në rrjet qarkulluan lajme se dyshja i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, megjithëse ishte menaxheri i këngëtarit që tregoi se Ledri dhe Sara janë ndarë.

Pas konfirmimit të lajmit së fundi influencerja së bashku me vajzën e tyre, Poem Blu janë larguar nga  Shqipëria.

Publiku filloi të aludojë që marrëdhënia e çiftit është në krizë që pas pjesëmarrjes së Sarës në premierën e filmit “Në Kuadër të Dashurisë”, ku ajo luan një rol dhe parakaloi e vetme ne tapetin e kuq, ndërsa partneri i saj nuk e mbeshteti atë as fizikisht dhe as përmes një postimi në rrjetet sociale.

Megjithatë akoma nuk dihet se çfarë mund të ketë ndodhur që dyshja të përfundojnë lidhjen e tyre disa vjeçare.

Pjesë nga teksti:

“Do po m’vesin kur o dasma,

e do po m’presin kur po dana?

Ku’ ku’ ku’ ku’

Ku po shkon pa mu?!

Tutna ma fut bllok

me ta komentu”, thuhet në këngën e fundit të Ledrit.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Ajaxi e bën dramë, Frankfurti për turp! Olympiacos në raundin tjetër

Conference League/ Ajaxi e bën dramë, Frankfurti për turp! Olympiacos në raundin tjetër