Dita e fundit e vitit, 'Google' vishet festiv në pritje të 2022

Dita e fundit e vitit, 'Google' vishet festiv në pritje të 2022

Si duket 'Google' tani

"Google" në ditën e fundit të vitit është veshur festiv!

Me drita dhe ngjyra "Google" duke i dhënë "lamtumirën" e fundit 2021, është gati të mirëpresë 2022.

"Google" e ka zakon të vishet ndryshe në ditët e veçanta të ditës dhe sigurisht s'mund të mungonte në ditën e fundit të vitit.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen, dyshohet për një të vrarë

Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen, dyshohet për një të vrarë