Dita e Verës, Veliaj fton qytetarët: 24 orë festë në 34 evente

Dita e Verës, Veliaj fton qytetarët: 24 orë festë në 34 evente

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, fton qytetarët që më 14 Mars, Ditën e Verës, të bëhen pjesë e aktiviteteve të shumta që do të organizohen.

Nëpërmjet statusit të tij në ‘Facebook’, Veliaj bën të ditur se do të ketë mbi 34 evente në  vende të ndryshme në kryeqytet.

“Dita e Verës, festa e të gjithë Shqiptarëve! Mos e humb, 14 Mars, 24 orë festë, 34 evente!  P.S. Mos harroni veroret”, shkruan Veliaj.

Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, ish-Blloku, Parku i madh i Liqenit si dhe Sheshi “Skënderbej”, do të jenë qëndra e festimeve për Ditën e Verës.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Kur’ani, ja 20 fakte që nuk i dini për vonesën e ardhjes së tij në shqip! Esencë-Report Tv

Kur’ani, ja 20 fakte që nuk i dini për vonesën e ardhjes së tij në shqip! Esencë-Report Tv