Jeni në mëdyshje për trendet më të fundit të verës? Ja disa modele të thonjve më IN të momentit

Jeni në mëdyshje për trendet më të fundit të verës? Ja disa modele të thonjve më IN të momentit

Sezoni veror dhe thonjtë

Ditët e ngrohta janë në horizont, që do të thotë se është koha për të hequr palltot dhe pulovrat tuaja dimërore me bluzat e trasha.

I njëjti ndërrim mund të bëhet me manikyrin tuaj të thonjve, i cili duhet të 'arratiset' nga errëta dhe me humor për një manikyr me ngjyra të ndezura që kap energjinë e sezonit. Modelet verore të artit të thonjve  mund t'ju ndihmojnë të jeni në humor për ditët e plazhit dhe kohën me miqtë dhe familjen.

Ja disa modelet më IN të sezonit

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës

Roland Qafoku: Opozita në duart e Ilir Metës