I dashuri juaj me shumë siguri do gëzohej pa masë...ky është trendi i ri i thonjve! Do e bëni vajza?

I dashuri juaj me shumë siguri do gëzohej pa masë...ky është trendi i ri i thonjve! Do e bëni vajza?

Nëse mendoni që muaji dhjetor po afron dhe thonjtë tuaj do duhet të jenë patjetër të kuq, e keni gabim.

Një trend i ri është përhapur me shpejtësi. Të bësh inicialet e partnerit në thua. Shumë vajza kanë zgjedhur që ta përqafojnë këtë trend...ju do e bënit?

I dashuri juaj me shumë siguri do gëzohej pa masë.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet