Dj Sardi ndan momentet private në plazh me partneren

Dj Sardi me partneren

Dj Sardi ka konfirmuar romancën e re me një vajzë ende misterioze për publikun para disa ditësh. Ai i habiti të gjithë me një foto romantike në bregdet, ku tregonte se po kalonte karantinën së bashku me partneren.

Në një intervistë së fundmi u shpreh se propozimi romantik mund të kishte ndodhur, pa dashur ta japë lajmin zyrtar të cilin e dha në fakt unaza që mnbante në gisht.

Megjithëse ka vendosur që ta mbajë ende të fshehur portretin e vajzës, nuk ngurron të ndajë në rrjete sociale foto romantike me të. Sot, çifti ka shijuar rrezet e diellit në shoqërinë e njëri-tjetrit në plazh dhe Sardi publikoi një foto me partneren, e cila shfaqej duke e puthur në faqe.

Dj Sardi me partneren

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zjarret në pyje, a kanë reaguar si duhet autoritetet shtetërore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Në 'luftë' prej 1949/ Izraeli ndihmon armikun në ditët e vështira, dërgon mjekë në Liban