E dhimbshme/ Djali 32-vjeçar iu ekzekutua me breshëri kallashnikovi, nëna e mori vesh në market! Ulëriti dhe i ra të fikët

E dhimbshme/ Djali 32-vjeçar iu ekzekutua me breshëri kallashnikovi, nëna e mori vesh në market! Ulëriti dhe i ra të fikët

1636832168_Sequence03.00364201.Still037.jpg

Të tjera detaje tronditëse nga ngjarja e rëndë e mbrëmjes së sotme në Tiranë. Mësohet se mamaja e 32-vjeçarit Erigers Mihasi e ka mësuar në një market dhe ka bërtitur e më pas i ka rënë të fikës. Mihasi ishte baba i 3 fëmijëve.


Lajmi kryesor:

Atentat mafioz në Tiranë, vritet Erigers Mihasi, mik i ngushtë i Ervis Martinajt, i njohur për ngjarje të bujshme kriminale! I vrarë edhe një 26 -vjeçar (VIDEO)


K.T./G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Netanyahu në OKB e kërcënon Iranin me sulm bërthamor, por tërhiqet shpejt

Netanyahu në OKB e kërcënon Iranin me sulm bërthamor, por tërhiqet shpejt