Dje iu bë atentat me tritol, stabilizohet gjendja e Preng Gjinit! Do i nënshtrohet një operacioni, i janë dëmtuar sytë

Dje iu bë atentat me tritol, stabilizohet gjendja e Preng Gjinit! Do i nënshtrohet një operacioni, i janë dëmtuar sytë

Report Tv mëson se gjendja e Preng Gjini është e stabilizuar, por vijon të mbetet në trajtim intensiv. Gjatë ditës së sotme mund të kryej një ndërhyrje për sa i përket syve që janë dëmtuar për shkak të shpërthimit.


Lajmi kryesor:

6 të shoqëruar për atentatin në Tiranë/ Gjini ndërroi makinën 10 min para shpërthimit të telekomanduar! Kushëriri: S'kishte karburant te 'ML-ja'! Sekuestrohen tabulatet e telefonave


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari

Tiranë, kanosi dhe i kërkoi 200 mijë € ish-deputetit Vladimir Kosta, arrestohet 24 vjeçari