Do kandidonte për kryebashkiak të Durrësit? Duka e mohon: S'jemi në kohën dhe momentin e duhur

 

Në një rast hipotetik, në rast se do të kishte zgjedhje për kryebashkiak në Durrës, Agron Duka ka deklaruar se nuk do të kandidonte, pasi sipas tij, nuk është koha dhe momenti i duhur.

"S'jam në kohën dhe në momentin e duhur, është betejë shumë e vështirë dhe e rrezikshme", tha ai.


Lajmi kryesor:

Starton 'Kontrast', në Report Tv me Denis Mingën dhe Lorenc Vangjelin! Duka: Në 25 prill humbi opozita, morëm vendime shumë të gabuara! Gjëja më fisnike që mund të bëjë Berisha, të tërhiqet


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Partia e Mitsotakis kandidon Fredi Belerin për eurodeputet, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Deputeti i PDK-së: BE obligim që të anëtarësojë Kosovën në Këshillin e Europës, do ishte një mësim për Serbinë

Deputeti i PDK-së: BE obligim që të anëtarësojë Kosovën në Këshillin e Europës, do ishte një mësim për Serbinë