‘Do ndjehesha keq ta bënte’, Armina nuk do që vjehrra t'i bëjë punët, moderatori i bën dhuratën e papritur dhe e lë pa fjalë

‘Do ndjehesha keq ta bënte’, Armina nuk do që vjehrra t'i bëjë punët, moderatori i bën dhuratën e papritur dhe e lë pa fjalë

Isli Islami i ftuar në “Goca dhe Gra”, i kishte sjellë nga një dhuratë moderatoreve dhe Arminës i dhuroi sfungjerë enësh duke i thënë që të bëjë punët e shtëpisë meqënëse nuk dëshiron që vjehrra t'i futet në shtëpi. 

Kjo u shoqërua me shumë të qeshura dhe Armina tha se ka marrëdhënie të mirë me vjehrrën.

"Kur je martuar nuk ka rënë shi, do të thotë që nuk i ke krruajtur fare tenxheret", i tha Isli. 

Pak ditë më parë Armina e konsideroi si një shkelje të privatësisë nëse mamaja e partnerit bën punët në shtëpinë e tyre.

Nuk është normale, se ideja është pse duhet të vijë vjehrra të të bëjë punët. Pse duhet të vijë ta bëjë, është privatësi. Ti ke sirtarët e tu, pse duhet të hyjë në intimitet një nga prindërit. Prishet intimiteti, se ti ke ndërresat, ke shtëpinë tënde. Pse duhet të vijë vjehrra të të bëjë punët. As mami im nuk ka pse të vijë. Nuk është pastruese. Do ndjehesha keq ta bënte", tha Armina.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Enxhi: 02/12/2022 13:52

    Me erdhi me vjedh,familje krimineli e hajduti

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

SHBA/ Pesë policë rrahin për vdekje 25-vjeçarin afrikano-amerikan, publikohet VIDEO

SHBA/ Pesë policë rrahin për vdekje 25-vjeçarin afrikano-amerikan, publikohet VIDEO