​​​​​​​Armina Mevlani merr në mbrojtje Oltën: Është shumë e zgjuar dhe e dashur, po bën lojë

​​​​​​​Armina Mevlani merr në mbrojtje Oltën: Është shumë e zgjuar dhe e dashur, po bën lojë

Armina Mevlani dhe Olta Gixhari

Armina Mevlani ka marrë sot në mbrojtje aktoren Olta Gixhari, të cilën e ka komplimentuar edhe për lojën.

“Olta Gixhari është e zgjuar dhe e dashur”- kështu është shprehur ditën e sotme, blogerja e njohur Armina Mevlani.

Armina u shpreh se Olta është shumë pozitive, pasi e njeh edhe nga afër. Po ashtu, ajo shtoi se edhe jashtë, Olta është njësoj si në shtëpi pasi lufton për të arritur objektivat e saj.

‘Ajo është Olta e vërtetë, e dashur, e zgjuar, për të arritur objektivat e saj ajo do bënte një formë loje, në shpirt është një person i dashur.’- tha Armina.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • lemi: 23/03/2023 15:35

  per nder shuuume te zgjuara jeni...i kerdiset milioneret. Hallall jua bofte Zoti !!!

  Përgjigju
 • Qejfliu: 22/03/2023 18:50

  Njena me baxhell se tjetra.

  Përgjigju
 • Mjauu: 22/03/2023 18:49

  Sa fat kane budallicat . Pse nuk thua qe Olta duhet ne e fitu e fap e merr Saliu ne PD ????????????

  Përgjigju
 • Meri: 22/03/2023 17:59

  Klubi i "atyre" u be bashke

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Bashkim, por me kë, për çfarë?!

Bashkim, por me kë, për çfarë?!