'Do të bëhet vjehërr, unë i them je e re akoma', nëna e Noizyt bën kërkesën 'tipike' të mamave shqiptare! A do ia plotësoi ai?

'Do të bëhet vjehërr, unë i them je e re akoma', nëna e Noizyt bën kërkesën 'tipike' të mamave shqiptare! A do ia plotësoi ai?

Noizy me nënën

Nëna e reprit Noizy, është nënë shqiptare me kërkesa "tipike" ndaj djalit të saj. Mesa duket "presioni" për këngëtarin nga nëna e tij për t'u martuar është shtuar kohët e fundit dhe këtë e ka ndarë edhe me fansat.

"Mama thotë donë me u bo vjehërr. Unë i them je e re akoma.", ka shkruar këngëtari në një fotografi ku shihet krah nënës së tij me tone humoristike.

Si mendoni ju, a do të vonojë dita kur nëna e Noizyt do të bëhet vjehërr.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)

Georgina Rodriguez në Katar, pritja e jashtëzakonshme që i është bërë bukuroshes (VIDEO)