‘Do të laj dhe do të marr në shtëpi’, video e Xhensila Myrtezajt duke puthur fëmijët e komunitetit rom bën xhiron e rrjetit

‘Do të laj dhe do të marr në shtëpi’, video e Xhensila Myrtezajt duke puthur fëmijët e komunitetit rom bën xhiron e rrjetit

Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj ka qenë thuajse gjithmonë në qendër të vëmendjes si nga ana profesionale, por edhe nga ajo private, sidomos pas lajmit bujshëm të divorcit me Bes Kallaku.

Mirëpo kësaj radhe vëmendjen e ka marrë një video e Xhensilës që bëri xhiron e rrjetit.

Këngëtarja shihet në një makinë me dy fëmijë të komunitetit rom ku njërin prej tyre edhe e ka puthur.

“Do të laj dhe do të marr të shtëpia ime”, dëgjohet të thotë Xhensila.

Këtë video këngëtarja e ripostoi në Insta Story, ku shkruan se ata janë në një moshë me fëmijët e saj.

“Nuk e di kush e ka bërë këtë videon, por e falënderoj. Rastësi e jashtëzakonshme, vajza ishte 5 vjeç sa Ajka, bebi ishte 6 muajsh e 3 ditësh, pak a shumë sa Amen, një pafajësi, njësoj si të vegjlit e mi.

Në çdo moment që jam larg fëmijëve për shkak të punës ndihem bosh, e plot ndjesi faji. Por për ata e bëj çdo sakrificë e lodhje si çdo nënë. Zoti më solli këto 2 mrekulli fiks në momentin që isha përhumbur për të vegjlit e mi”, shkruan Xhensila.

 

Xh.K/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Aeroplanmbajtësja amerikane mbërrin në Korenë e Jugut për stërvitje të përbashkëta ushtarake

Aeroplanmbajtësja amerikane mbërrin në Korenë e Jugut për stërvitje të përbashkëta ushtarake