Doçi: Nuk kemi depozituar padi në prokurori, vetëm pasqyrim fenomeni

Gazetari Adriatik Doçi

Keni depozituar padi në Prokurorinë e Posaçme?

"Investigimi është përfshira burime të hapura dhe burime konfidenciale. Për burime të hapura janë Fletorja Zyrtare ku janë të gjitha dekretet e presidentit.  Hapi i dytë ka qenë vënia në lëvizje e burimeve konfidenciale. Nuk kemi depozituar padi në Prokurorinë e Posaçme. I kemi paraqitur vetëm një hetim për të treguar fenomenin" - tha Doçi.


Lajmi kryesor:

Komisioni i Sigurisë mbyll seancën dëgjimore me gazetarin! Doçi: Meta dha nënshtetësi VIP për të dënuarin me 30 vite burg! U ndërhy te familja ime për mos të publikuar më lajmet


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kolegji Zgjedhor rrëzon ankimimet e opozitës dhe certifikon 25 prillin, ju duket vendim i drejtë?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Makina me shpejtësi skëterrë hedh në ajër çiftin në Durrës dhe largohet! Shpëtojnë 'në fije të perit' 2 të tjerë që po kalonin rrugën