Dorëzohen kuqezinjtë, Anglia shënon golin e dytë

1616952337_ndeshja8.jpeg

Anglia na ndëshkon sërish me golin e dytë. Ka qenë Mason Mount, talentit të Chelsea, i cili nuk gaboi përballë Etrit Berishës në minutën e 63.


Lajmi kryesor:

'Heroi i heshtur mes nesh', kuqezinjtë ia dedikojnë ndeshjen Arjan Salës! Kombëtarja dorëzohet, Anglia fiton me 2 gola


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?×

Lajmi i fundit

John

‘Air Albania’ pa drita dhe ‘VAR’ jashtë funksionit, dy episode të çuditshme në pjesën e parë mes Partizanit dhe Kukësit