Driada Dervishi: Ta shikojmë gotën plotë, të qëndrojmë në shtëpi dhe të shpëtojmë jetë (VIDEO)

Qëndrimi në shtëpi nga regjistroja Driada Dervishi është një akt heroik, sepse bën të mundur që të shpëtojmë së më shumë jetë. Prandaj ajo bën apel për më shumë ndërgjegjësim nga qytetarët


Lajmi kryesor:

'Është koha të qëndrojmë në shtëpi', artistë e njerëz të thjeshtë bëhen bashkë: Lutemi të kalojë me sa më pak dhimbje!


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një takim Rama-Basha për të finalizuar reformën zgjedhore?×

Lajmi i fundit

John

'Bie Kurti'/ Goxhaj: Qeveria Hoti do rrëzohet sapo të arrihet marrëveshja Kosovë-Serbi! Kraki:Trump ndryshoi politikën botërore