Driada Dervishi: Ta shikojmë gotën plotë, të qëndrojmë në shtëpi dhe të shpëtojmë jetë (VIDEO)

Qëndrimi në shtëpi nga regjistroja Driada Dervishi është një akt heroik, sepse bën të mundur që të shpëtojmë së më shumë jetë. Prandaj ajo bën apel për më shumë ndërgjegjësim nga qytetarët


Lajmi kryesor:

'Është koha të qëndrojmë në shtëpi', artistë e njerëz të thjeshtë bëhen bashkë: Lutemi të kalojë me sa më pak dhimbje!


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shkollat mbyllur nga koronavirusi/ A po funksionon mësimi online?