Dëshmia tronditëse e bashkëshortit: Nuk doja ta vrisja, e shtyva, mendoja se ishte plagosur

Çlirim Shaholli, bashkëshorti 42 vjeçar i akuzuar për vrasjen e gruas së tij, sipas burimeve mësohet të ketë thënë në polici që ai nuk ka dashur ta vrasë të shoqen, por pas një konflikti të momentit e ka shtyrë atë duke u përplasur, dhe që nuk e dinte se i kishte shkaktuar vdekjen.

Pas një sherri momenti e kam shtyrë dhe asaj i është përplasur koka përtokë dhe nuk e dija që ajo kishte vdekur, e dija vetëm që ishte plagosur. pasi erdha në polici e mora vesh që kishte vdekur.

Kemi 6 fëmijë, kush do të mi rrisë ata.

Çlirim Shaholli, bashkëshorti i akuzuar për vrasjen e viktimës


Lajmi kryesor:

Durrës/ Krim në familje, burri vret gruan, vetëdorëzohet në polici: E shtyva pas sherrit, s’e dija që vdiq


  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Frrok Çupi në Repolitix: Berisha 'tirani' i fundit në Ballkan, pas Millosheviç dhe Izetbekoviç, prandaj është e vëmendshme Amerika