Dua Lipa 'ia del' të 'çmendë' dhe Mark Zuckerbergun! Ja mesazhi i gjigantit të rrjeteve sociale për yllin e muzikës pop (FOTO)

Dua Lipa 'ia del' të 'çmendë' dhe Mark Zuckerbergun! Ja mesazhi i gjigantit të rrjeteve sociale për yllin e muzikës pop (FOTO)

Dua Lipa dhe Mark Zuckerberg

Nuk ka fjalë për ta përshkruar bukurinë e Dua Lipës dhe këtë, e thotë edhe vetë Facebook.  Ajo ka marrë notën '10' nga Mark Zuckerberg i cili ka lënë një koment në postimin e këngëtares.

"Ajo është një 10 dhe ka një veshje të mrekullueshme.”- thuhet në koment

Ylli i pop është kthyer në kryefjalën e të gjithëve këto ditë. Këngëatarja me famë botërore prej ditësh tashmë ndodhet në Atdhe.

Pas përfundimit të “Sunny Hill Festival” në Kosovë, Dua pritet të performojë në Shqipëri 26, 27 dhe 28 gusht. 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Partisë Socialiste evropiane për të përjashtuar Ilir Metën nga Kongresi pas aleancës me Berishën?×

Lajmi i fundit

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore

Komuniteti Politik Europian, Rama nga Praga: Të bashkuarit, rruga e vetme për të kaluar këtë periudhë krize! Europa në prag të një lufte të mundshme të Tretë Botërore