Dua Lipa me pushime në Indi... ja si duket me veshjen tradicionale indiane

Anwar dhe Dua

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ndodhet në Indi me pushime bashkë me të dashurin e saj Anwar.

 Ajo ka veshur ‘saree-në’ blu, mbulesën tradicionale indiane dhe i ofroi ëmbëlsira Lord Ganeshës në tempullin e Jaipur.

"Ne u bashkuam me vendasit dhe u ofruam ëmblsira perëndive dhe njerëzve brenda", ka thënë ajo.

Dyshja deri më tani ka vizituar Ranthambore, Jaipur, Jodhpur, Kerala dhe Goa dhe ka shijuar plotësisht kulturën magjike të Indisë.

Në foto të tjera ajo shfaqet shumë dashamirëse me vendasit, ku mes tyre ka edhe fansa të çmendur të saj.

Ajo do të performojë në një koncert në Dubai bashkë me këngëtaren e famshme Katy Perry.

Dua në Indi

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

A bëhet biznes në pandemi? Studiuesja e politikave ekonomike në Report TV: Kush u përshtat me nevojat e tregut, doli fitues