Dua Lipa shkëlqen në BRIT Awards, fiton çmimin 'Best Pop Act'

Dua Lipa shkëlqen në BRIT Awards, fiton çmimin 'Best Pop Act'

Dua Lipa

Ylli ndërkombëtar Dua Lipa, që hapi ceremoninë e ndarjes së çmimeve BRIT Awards në Londër ka elektrizuar skenën.

28-vjeçarja gjithashtu u nderua me çmimin Best Pop Act mbrëmjen e së shtunës (2 mars).

Gjatë performancës ajo ishte veshur e gjitha në të zezë, me një xhaketë lëkure, pantallona të shkurtra dhe çizme.

Pas ceremonisë Dua festoi së bashku producentin e saj dhe ekipin muzikor.

E veshur në të kuqe dhe një xhup sipër, këngëtarja dukej tepër joshëse dhe tërheqëse.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Zgjedhjet parlamentare 2025, sipas jush si duhet të votojë diaspora?×

Lajmi i fundit

Rindërtimi, Rama: Drejt përfundimit lagjja më e re në Krujë

Rindërtimi, Rama: Drejt përfundimit lagjja më e re në Krujë