Dua Lipa s’ka të ndalur, GQ i jep çmimin ‘Artistja e Vitit’

Dua Lipa

Këngëtarja Dua Lipa ka fituar çmimin “Artistja solo e Vitit” nga revista e njohur GQ në Britani të Madhe.

Ajo u shpreh e lumtur për këtë çmim, duke e theksuar se ndihej e nderuar me këtë çmim.

Jam mirënjohëse që po bëj atë që dua dhe që e festoj në këtë mënyre.

               Dua Lipa

Në listën e fituesve ishte edhe supermodelja Naomi Campbell, aktorja Rose McGoëan and muzikanti John Legend.

Foto e Dua Lipës kur ka fituar çmimin “Artistja solo e Vitit” nga revista e njohur GQ në Britani të Madhe.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Autori i të shtënave në zyrën e PD në Kavajë tregon pse ndodhi sipas tij ngjarja: I kishin bllokuar rrugën një nëne me shami