POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Dua të bëj një fëmijë”, Roza Lati kërkon ndihmën e fansave: Të bëj gocë apo çun?!

Moderatorja Roza Lati

Roza Lati është një nga moderatoret e reja shqiptare që bën zhurmë me deklaratat e saj. Ajo së fundmi ka shprehur publikisht dëshirën për t’u bërë nënë me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Si dukem këtu, sikur jam shtatzënë, dhe meqë kam rënë në dashuri për të 700-tën herë me të njëjtin person, po mendoj seriozisht të bëj një bebe. Se më shkoka mesa po shikoj te kjo foto. Si mendoni ju tanis me një çun apo me një gocë,”- shkruan 30-vjeçarja krahas foots ku shihet që ka veshur një pellush leopardi që e tregon me bark të fryrë.

Shumica prej komentuesve i kanë uruar që të bëjë vajzë, dhe me një karakter si ai i vetë moderatores. Po ju si mendoni ju, të bëjë djalë apo vajzë Roza?!

Foto e publikuar nga Roza Lati 

fl.mi.
Komento

Komente

  • kari: 06/12/2018 17:24

    Hej goce hajde te te ndihmoj une se po hiken mosha dhe ske per te pas gjo ma vone cfare te duash te boj djale dhe vajze bashke ti kesh te dy me te hy ky mos u vono nuk dua shpetblim e ke fri eshte Viti Skenderbeut

    Përgjigju
  • Toni: 06/12/2018 16:28

    Po he pra hape zemren mos u be koprrace un ktu jam duke te pritur Po deshe bejm dy nje djal pastaj nje vajze

    Përgjigju