POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Dua të të ndjej...të të shtrëngoj”, publikohen mesazhet e njeriut më të pasur në botë me moderatoren e martuar, një ditë pas divorcit të bujshëm

Ish-moderaotrja Lauren Sanchez dhe çifti Jeff dhe MacKenzie Bezos

Vetëm një ditë më parë lajmi se njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos do të divorcohet nga gruaja e tij MacKenzie bëri xhiron e të gjithë portaleve ndërkombëtare. Pas 25 vitesh martesë, Bezos bër publike ndarjen me bashkëshorten me anë të një statusi në rrjetet sociale.

Por ditën e sotme “Daily mail” shkruan se arsyeja e vërtetë e ndarjes së miliarderit nga gruaja është ish-moderatorja e njohur Lauren Sanchez. Të njëjtat burime shprehen se dyshja kanë të paktën 8 muaj lidhje që para se Benzos të shkëpuste marrëdhënien me MacKenzie Bezos.

Sanchez është gjithashtu një grua e martuar e cila besohet se ka nisur tashmë procedurat e divorcit me holliëoodianin Patrick Ëhitesell. Ndërkohë në faqet e para të të gjitha mediave ndërkombëtare por qarkullojnë mesazhet erotike të shkëmbyera mes Jeff Bezzos dhe ish-moderatores, të cilën e kanë cilësuar si ‘dashnoren’ e njeriut më të pasur në botë.

Dua të të puth, dua të të shtrëngoj, dua të të ndjej e të të prek...”- shkruan “Daily mail” se thuhej në mesazhet ‘e nxehta’. Sipas “National Enquirer”, Shefi i “Amazon” e mashtronte të shoqen, duke e dërguar dashnoren nëpër destinacione ekzotike me avionin privat me vlerë 65 milionë dollarë. Jeff Bezos, është njeriu më i pasur në botë, dhe pasuria e tij vlerësohet reth 140 miliardë dollarë.

fl.mi.
Komento