Dukagjin Lipa i përgjigjet komentueses në foton me Veliajn: Kemi një gjak, një flamur

Dukagjin Lipa dhe Erion Veliaj

Dukagjin Lipa dhe një pjesë e familjes kanë mbërritur në Kosovë për organizimin e festivalit ‘Sunny Hill Festival’, i cili do të mbahet në datat 10-11-12 gusht. Ky festival do të sjellë emrat më të mëdhenj të muzikës botërore duke përfshirë Martin Garrix, Dua Lipa dhe Action Bronson.

Babai i këngëtares së njohur, Dua Lipa, ka vizituar Tiranën dhe ka takuar kryebashkiakun, Erion Veliaj, të cilin e konsideron si mikun e tij. Në foton e postuar me kryebashkiakun, një komentuese ka shprehur mendimin e saj duke shkruar:

“Mirë që jemi ne nga Kosova që bëjmë krenarë me të qenit shqiptar, Rita, Dua, Xhaka, Shaqiri, Behrami, Januzaj dhe Era Istrefi. Sepse ju andej mbetët duke u marr me hashash’.

Mesa duket ky koment nuk i ka pëlqyer Dukagjin Lipës dhe i është kundërpërgjigjur: “Të lutem mos bë dallime të tilla të kota. 1 gjak një flamur.Komenti i Dukagjin Lipës në foton me kryebashkiakun Erion Veliaj

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Rusia kërkon garanci për moszgjerimin e NATO-s në lindje