Dukagjin Lipa shfaqet me Veliajn te Piramida: Lali ecën vetëm përpara

Dukagjin Lipa shfaqet me Veliajn te Piramida: Lali ecën vetëm përpara

Dukagjin Lipa dhe Erion Veliaj

Dukagjin Lipa, babai këngëtares së njohur Dua Lipa, ka mbërritur këto ditë në Tiranë ku është takuar dhe me Kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

Sëbashku ata kanë vizituar në parët e mbrëmjes dhe Piramidën e cila është transformuar tërësisht në qendrën më të madhe të teknologjisë në rajon.

Nuk dihet se për çfarë kanë biseduar Veliaj dhe Dukagjin Lipa, por me siguri një tjetër projekt i madh pritet të vijë në jetë.

Vitin që kaloi Tirana mikpriti në verë Sunny Hill Festival, ndërsa në vjeshtë u zhvillua në sheshin “Skënderbej” një koncert gjigand nga ylli i muzikës botërore Dua Lipa.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Arbëri: 04/06/2023 12:09

    Du fikusa më shumë

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Vijon zjarri në pyllin Pishporo të Fierit, flakët rrezikojnë tokat bujqësore, zjarrfikësit në terren të vështirë

Vijon zjarri në pyllin Pishporo të Fierit, flakët rrezikojnë tokat bujqësore, zjarrfikësit në terren të vështirë