POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

“Dukeni si babë e bijë”, Cunmulaj ‘thumbon’ komentuesen: Me gjyshin ke dalë këtu?

Emina Cunmulaj dhe partneri i saj Sam Nazarian

Emina Cunmulaj është jë nga modelet më të komentuara shqiptare, dhe kjo gjë nuk ka të bëjë aspak me punën e saj apo me format trupore. Modelja shqiptare komentohet për diferencën në moshë që ka me bashkëshortin e saj Sam Nazarian.

Ky i fundit është një biznesmen shumë i pasur dhe shumë nga komentuesit hedhin ide se Emina është martuar me të për këtë arsye. Së fundmi bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto ku shihet teksa shijon dëborën me Sam.

Gjithë buzëqeshje në 11.200 metra lartësi,”- shkruan modelja krahas fotos. Ndërsa një nga komentueset i shkruan: Më falni a jeni babë e bijë apo bashkëshortë?

Kjo gjë nuk ka ngelur pa përgjigje nga ana e modeles. “Ti këtë tëndin në këtë foto e ke gjysh?”- i përgjigjet Cunmulaj.

Komentet në foton e Emina Cunmulaj

fl.mi.
Komento