Durrës/ 8 raste të reja me COVID-19, 6 familjarë të vatrave të zbuluara më parë

Foto ilustruese

DURRËS- 8 persona kanë rezultuar të prekur nga COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit në qarkun e Durrësit.

6 janë familjarë të vatrave të zbuluara, 2 janë raste të reja, 1 është në fshatin Xhafzotaj dhe 1 në qytetin e Durrësit. Kujtojmë se ditën e djeshme ka pasur 5 të prekur me koronavirus.


Lajmi kryesor:

Shkon në 37 numri i viktimave! 82 raste të reja, vatra në 6 qytete! Rritet numri i pacientëve në terapi intesive! Testohet SPAK dhe GJKKO! (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?×

Lajmi i fundit

John

E quajti budalla, Kurti i përgjigjet ministrit serb: Ke qenë zëdhënës i partisë së gruas së Milloshevicit