Durrës, shiste kanabis në zonën e Nishtullës, arrestohet 30-vjeçari

DURRËS-Një 30-vjeçar nga Durrësi është arrestuar në flagrancë nga policia pasi shiste kanabis në lagjen nr.7, në zonën e Nishtullës

 Autori i identifikuar si Luvio Shtora pasi pa policët hodhi qesen e drogës e tentoi të largohej me vrap, por nuk mundi të ikte pasi u kap dhe u prangos nga forcat Shqiponja, informoi sot policia.

Gjatë kontrollit fizik, efektivët i gjetën një sasi lënde narkotike kanabis e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Pas samitit të NATO, Orban takohet me Trump: Mund të rikthejë paqen në Ukrainë

Pas samitit të NATO, Orban takohet me Trump: Mund të rikthejë paqen në Ukrainë