POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Dy ditë para protestës, Basha nga Kavaja: Ata që refuzuan Ramën, të bashkohen në 8 korrik

Kryetari i PD Lulzim Basha ka vizituar qytetin e Kavajë në të cilin ka takur simpatizantë të PD. Në një takim informal me drejtuesit e degës në Kavajë tha se beteja për zgjedhje të lira dhe të ndershme nuk ka kthim derisa ajo të fitohet. Më pas kryedemokrati i shoqëruar nga sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi dhe kryetari në detyrë i Bashkisë së Kavajës Isa Sakja. 

Nën rrezet e diellit të mbassdites Basha shfaqet i qeshur dhe i lumtur me simpatizantët e tij në Kavajë, duke ditur se dy më vonë zhvillon protestën e 10-të kombëtare të opozitës.Lajmi kryesor:

Dy ditë para protestës, Basha shfaqet i qeshur në Kavajë dhe në Elbasan: Beteja nuk njeh kthim


Ora 20:28
Dy ditë para protestës, Basha shfaqet i qeshur në Kavajë

Kreu i PD-së Lulzim Basha gjatë takimit në Kavajë

1 / 4

Kreu i PD-së Lulzim Basha gjatë takimit në Kavajë

2 / 4

Kreu i PD-së Lulzim Basha gjatë takimit në Kavajë

3 / 4

Kreu i PD-së Lulzim Basha gjatë takimit në Kavajë

4 / 4
a.k./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Ilo: 07/07/2019 08:44

    Nuk e pyete Gaz Bardhin perse ne Kavaje i kane dyert e tualeteve me te ulta.

    Përgjigju
  • www.youngtribune.com: 07/07/2019 04:50

    Shikoni ate monument kulture qe po ja merr frymen ajo kafeneja mu perpara syve te kryebashkiakut te Kavajes. Me cfare njerezish qyteti I Kavajes drejtohet. TURP

    Përgjigju