Dy ‘El Clasico’ brenda 1 muaji, shorti i Kupës së Spanjës vë përballë Realin me Barcelonën

Dy ‘El Clasico’ brenda 1 muaji, shorti i Kupës së Spanjës vë përballë Realin me Barcelonën

Futbollistët Benzema i Realit dhe Lewandowski i Barcelonës

Pas Superkupës pak ditë më parë Real Madrid dhe Barcelona do takohen shumë shpejt. Kjo sepse shorti i Kupës së Mbretit ka vemdosur përballë dy skuadrat historike në turin gjysmëfinal.

Real Madrid dhe Barcelona do luajnë ndeshjen e parë me 7 shkurt, ndërsa atë të kthimit më 1 mars. Çifti tjetër gjysmëfinalist është ai mes Osassuna-s dhe Atletic Bilabao-s.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Mbledhja e Kryesisë së PD, ja kush janë dy kandidaturat e propozura për garën Bashkinë e Tiranës

Mbledhja e Kryesisë së PD, ja kush janë dy kandidaturat e propozura për garën Bashkinë e Tiranës