Dy vëllezërit dhe kushëriri kanosin 49-vjeçarin në Kukës, i përplasin makinën dhe qëllojnë me armë zjarri! Shpallen në kërkim

Dy vëllezërit dhe kushëriri kanosin 49-vjeçarin në Kukës, i përplasin makinën dhe qëllojnë me armë zjarri! Shpallen në kërkim

Dy vëllezër dhe kushëriri i tyre në Kukës janë shpallur në kërkim, pasi pas një sherri të momentit kanë kanosur një 49-vjeçar.

Polici njofton se për motive të dobëta, ata kanë kanosur 49-vjeçarin dhe kanë goditur me automjet, makinën e tij. Më pas kanë qëlluar me armë zjarri duke shkaktuar thyerjen e një xhamit të një automjeti të parkuar.

Komisariati i Policisë Kukës shpalli në kërkim shtetasit L. M., 27 vjeç dhe Gj. M., 30 vjeç, vëllezër, si dhe kushëririn e tyre, shtetasin S. M., 31 vjeç, të tre banues në fshatin Shtiqen.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut