Dyshohet për shkëndijë elektrike, merr flakë makina e parkuar në Vlorë (VIDEO)

VLORË- Një makinë e parkuar ka marrë flakë mëngjesin e sotëm në Vlorë.

Makina tip "Benz" ka qenë e parkuar në lagjen "10 korriku", ndërsa sipas burimeve dyshohet se arsyeja e "shpërthimit" të zjarrit ishte një shkëndijë elektrike.

Menjëherë ne vendin e ngjarjes kanë mbërritur zjarrfikësit të cilët kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit. Fatmirësisht janë raportuar vetëm dëme materiale.

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A bënë zgjedhjen e duhur demokratët duke rikthyer në krye Sali Berishën?×

Lajmi i fundit

John

Ministrja e Jashtme: Ekziston vullneti i mirë për zgjidhjen e ligjit luftës dhe çështjen e pronave me çamët