E bërë ‘shoshë’ nga plumbat, ja makina ku u vra Iljaz Çali! Ekspertët marrin provat

E bërë ‘shoshë’ nga plumbat, ja makina ku u vra Iljaz Çali! Ekspertët marrin provat

 

Në foto duket  “Land Roveri” ku u vra mbrëmë Iliaz Çali mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës. Në fotot e publikuara nga LSA, shihen ekspertë të policisë teksa po kryejnë ekspertizat përkatëse mbi mjetin e bërë shoshë nga plumbat.

Me dorezë në duar dhe mjetet përkatëse, ata këqyrin makinën nga afër dhe marrin të dhënat e duhura. Automjeti është bërë ‘shoshë’ nga plumbat.

 


Lajmi kryesor:

U vra dje brenda në makinë, viktimës i kishin borxh 1 mln dollarë, kishte një biznes kromi! Dëshmia e të vëllait: Ne si familje s'kemi hasmëri! Asnjë gëzhojë në vendin e ngjarjes


Ora 13:10
E bërë ‘shoshë’ nga plumbat, ja makina ku u vra Iljaz Çali! Ekspertët marrin provat
K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gërdeci dhe privatizimi i ish-kompleksit Partizani nën hetim, a besoni se SPAK do të bëjë drejtësi?×

Lajmi i fundit

8 arsye pse martesat e dëshpëruara ia dalin të mbijetojnë

8 arsye pse martesat e dëshpëruara ia dalin të mbijetojnë