'E dija', Alban Ramosaj publikon bisedën me Bebe Rexhën, e kapët këtë detaj?! (Foto)

Këngëtari Alban Ramosaj dhe Bebe Rexha

Këngëtari Alban Ramosaj ka publikuar një bisedë që kishte bërë me yllin shqiptar Bebe Rexha. Pasi ka parë mesazhin plot dashuri dhe mbështetje të Albanit, Bebe i ka kthyer atij një përgjigje ku shprehet se njerëz si ai e shtyjnë të punojë më fort.

“Të uroj më të mirat në të ardhmen tënde. Unë po pres gjëra të mëdha nga ti. Jam i sigurt që do arrish majat,”- i shkruan Albani, Bebes.

“Faleminderit shumë. Njerëz si ti më shtyjnë të punoj më shumë, që e gjithë bota të dëgjoj këngët e mia,”- përgjigjet Rexha.

Ndoshta nuk e keni parë por këto mesazhe datojnë që në vitin 2012, atëherë kur Bebe nuk ishte shumë e famshme. Epo mesa duket, Albani paska intuitë të fortë!

(Biseda e Alban Ramosajt me Bebe Rexhën)

  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama poston videon e veçantë: Pasdite nga Mali i Krujës