E dinim 'single'! Klaudia Pepa paska festuar një Valentin për t'u pasur zili

Balerina Klaudia Pepa ka deklaruar se pas ndarjes nga bashkëshortii saj Albi Nako nuk është në një romancë të re.

Por këtë Valentin ajo duket se nuk e ka kaluar aspak vetëm. Klaudia ka festuar brenda një pishine e rrethuar nga tollumbace të kuqe, shampanjë dhe lule.

Nuk dihet ende kush e ka llastuar balerinën, por ajo duket e lumtur dhe kaq mjafton për fansat e saj. Ndarja e çiftit shqiptar u përfol gjatë në media. Albi dhe Klaudia kanë pohuar se pas ndarjes ruajnë respekt për njëri-tjetrin.

1/3
G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    "Lufta" ndaj COVID-19/ A mendoni se duhet të bëhen më shumë testime?

Komento