E kërkon Greqia për drogë, i riu ndryshoi emrin dhe bëri vrasjen e dyfishtë në Laç

Eduart Lamaj i arrestuar si autori kryesor i vrasjes së dyfishtë në Laç më parë ka pasur identitet tjetër. Emri i tij i mëparshëm ka qenë Leandro Simoni. Me këtë emër 30 vjeçari Lamaj rezulton të jetë në kërkim edhe nga autoritetet greke, si anëtar i një organizate kriminale në trafikun e drogës.


Lajmi kryesor:

Mjekët e spitalit privat operacion ilegal atentatorit në Laç, PAMJET kur bashkëpunëtoret e tërheqin dhe marrin në krah pasi u plagos! (Kush është i arrestuari)


  • Sondazhi i ditës:

    A është gati Shqipëria për sezonin e ri turistik?×

Lajmi i fundit

John

Ekzekutimi në Elbana/ Dalin pamjet, kjo është makina e djegur që dyshohet se i përket autorëve