E krahasuan me Borën dhe Elvanën, del fotoja e Efit përpara 'Për'puthen'

E krahasuan me Borën dhe Elvanën, del fotoja e Efit përpara 'Për'puthen'

Efi

Ifigjenia, e njohur për të gjithë si Efi me pjesmarrjen e saj në "Për'puthen" 3, është përfolur shpesh për ngjashmërinë e saj me Bora Zemanin dhe Elvana Gjatën.

"Akuzat" për operacione nga komentuesit e rrjeteve sociale, fansave të emisionit dhe konkurrentëve kanë qenë të shumta ndaj vajzës, ndërsa ajo është "përgjigur" vetëm duke postuar fotografi të vjetra në Isntagram për të treguar se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje estetike.

Por fotot akoma më të vjetra të Efit provojnë të kundërtën!

Po ju si mendoni ka bërë apo jo ndërhyrje?

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Tirona: 01/02/2022 00:34

  Na trremët ja **. Veni nai lajmërim në krye të shkrimit.KUJDES PAMJE TË FRYKSHME !!! Q* ai që do martohet e do boj fmi me kte ka me vra doktorrët e spitali se do menoj që i kan ndrru fmijën ????????

  Përgjigju
 • Scutari: 16/01/2022 00:59

  Nuk do mend shumë! Ngjajnë dhe shumë bile! Shkaku është se operohen tek i njëjti kirurg që përdor të njëjtën teknikë, ose dorë si i thonë shqiptarët....

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Maturantëve u ndalohet rishikimi i notës, Zhupa: Shkelje e Kushtetutës, hiqeni që sot! Ministrja: Duhet gjetur një rrugë që mos t’iu digjet aplikimi për universitet

Maturantëve u ndalohet rishikimi i notës, Zhupa: Shkelje e Kushtetutës, hiqeni që sot! Ministrja: Duhet gjetur një rrugë që mos t’iu digjet aplikimi për universitet