'Mbretëresha e pop-it' Madonna pranon se ka bërë operacione plastike, ja cila është aryeja

'Mbretëresha e pop-it' Madonna pranon se ka bërë operacione plastike, ja cila është aryeja

Madonna

Mbretëresha e popit Madonna ka pranuar se ka bërë operacione plastike, përmes një postimi në llogarinë e saj personale në Twitter. Madonna e ka krijuar imazhin e saj të një gruaje të guximshme në jetën reale, por edhe në skenë dhe nuk ka frikë të tregoj të vërtetat e saj në mënyrën më të sinqertë të mundshme, por mesa duket ka diçka që e shqetëson dhe ajo është mospranimi i viteve dhe ndryshimet që ndodhin në fizik. Këngëtarja pranoi që ka bërë operacione plastike pas një sëre komentesh në rrjete sociale që e pyesnin përse ishte ënjtur fytyra e saj në daljen e saj skenike në ndarjen e çmimeve Grammy.

Më pas, këngëtarja postoi një foto të saj me një xhaketë të zezë, bisht dhe një kapele të zezë ku shkroi poshtë fotos  “Shikoni sa e lezetshme jam tani që ënjtja nga operacioni është ulur. Lol.”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e postimit.

Natyrisht, këngëtarja nuk ka treguar saktësisht se çfarë lloj operacioni ka bërë dhe kur i është nënshtruar. Kujtojmë se reagimet për paraqitjen e saj të fundit zyrtare ishin intensive pasi shumë e konsideruar një Madonna të panjohur.

“Madonna nuk duket tamam si Madonna. Madona duhet të ndalojë së kryeri operacione plastike dhe të pranojë faktin që po plaket. Është thuajse e panjohshme në këtë pikë”, ishin disa nga komentet kritike që mori për pamjen e saj. Kujtojmë se reagimet për paraqitjen e saj të fundit zyrtare ishin intensive pasi shumë e konsideruar një Madonna të panjohur.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Fred Belerët e Serbisë

Fred Belerët e Serbisë