E lidhur me rivalin e Noizyt? Beatrix Ramosaj flet për marrëdhënien me reperin (Foto)

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo është përfolur shumë herë edhe për jetën e saj private, ku së fundmi mediat e bënë të lidhur me reperin e njohur Escobars.

Shkak për këtë u bënë postimet e shumta në rrjetet sociale, ku dyshja shiheshin së bashku dhe shumë të qeshur. Mirëpo Trixa ka mohuar të jetë në një lidhje me Escobars. “Po e ndryshoj statusin tim të marrëdhënies nga 'single' në 'akoma single',”- shkruan Ramosaj në një postim në Instastory, duke u dhënë fund këtyre thashethemeve.

Foto e publikuar nga Beatrix Ramosaj 

Escobars njihej dikur si një nga miqtë më të mirë të Noizyt por sot janë rivalë. Pas një mungese me projekte muzikore në Shqipëri, ai publikoi klipin vetëm pak javë më parë.

Reperi i njohur Escobars 

Gjatë kohës që ka qëndruar në Shqipëri, është përfolur edhe për lidhje me femra të ndryshme. Njëra ndër to ishte ish-banorja e Big Brother, Armela me të cilën u publikuan edhe imazhe ku shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin. Mirëpo edhe reperi i ka hedhur poshtë këto fjalë duke u shprehur se është më single se kurrë.

Foto e publikuar nga reperi Escobars 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

10 mln euro grante për Start Up-et për sipërmarrësit e rinj, ministrja Bilali në ‘Pa Protokoll’: Aplikimet të hapura që nga 16 maji, ja 3 kategoritë që përfitojnë