E pabesueshme! Futbollisti i Argjentinës bën tatuazh Messin duke prekur Kupën e Botës

E pabesueshme! Futbollisti i Argjentinës bën tatuazh Messin duke prekur Kupën e Botës

Otamendi dhe tatuazhi i tij

Futbollisti argjentinas, Nicolas Otamendi shpesh herë e ka treguar atë çfarë është në gjendje të bëjë në fushën e lojës për kombëtaren e Argjentinës por veprimi që ka bërë së fundmi është një ‘çmenduri’ e papritur.

Në nder të Lionel Messit, Otamendi vendosi të bënte tatuazh atë duke prekur trofeun e Kupës së Botës të fituar në Katar 2022.

Ky veprim i tij nuk ka mbetur pa u komentuar edhe nga vetë Messi i cili e cilësoi si ndër më të veçantët që kishte parë ndonjëherë.

“Pashë shumë gjëra që ata bënë për mua, por për një shok skuadre, një mik si Nico Otamanedi, të bëjë këtë tatuazh është më se e veçantë. Shumë faleminderit Ota”- ka shkruar Messi në instagramin e tij.

 

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

U kapën gjatë operacionit 'Tempulli 3', Gjykata e Tiranës lë në burg të arrestuarit

U kapën gjatë operacionit 'Tempulli 3', Gjykata e Tiranës lë në burg të arrestuarit