POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E panë në rrugë tek po ulte pantallonat, pamjet e të moshuarit që tentoi të abuzonte me 14-vjeçaren bëhen virale

John Potts, i moshuari që tentoi të abuzonte me të miturën

Një i moshuar tentoi të zbuzonte me një të mitur. Gjithçka ndodhi në një park mes Bransholme dhe Sutton. Sipas "Daily Mail" disa kalimtarë të rastit kanë vënë re që 71-vjeçari, John Potts ka ulur pantallonat, ja ka ulur gjithashtu edhe të miturës dhe ka filluar të abuzojë me të.

Kalimtarët e kanë filmuar dhe personi që po e xhiron dëgjohet teksa i thotë se do të përfundojë pas hekurave. Në video shihet teksa i moshuari po mbërthen pantallonat, por këto pamje po bëjnë xhiron e rrjetit dhe janë publikuar nga “Daily mail”.

Sipas dëshmive të kalimtarëve thuhet që ai e kishte mashtruar 14-vjeçaren në një zonë të veçuar dhe më pas e kishte ngacmuar seksualisht. I moshuari ishte i sëmurë me dementia, një sindromë që karakterisohet nga humbja e kujtesës.

fl.mi.
Komento