E para për këtë sezon dhe në karrierë, Rey Manaj tund rrjetën në javën e 16 të Seria A

E para për këtë sezon dhe në karrierë, Rey Manaj tund rrjetën në javën e 16 të Seria A

Rey Manaj ka shënuar golin e parë në karrierë në Seria A. Sulmuesi i kombëtares shqiptare ka realizuar në minutën e 35 për Spezian në ndeshjen që këta të fundit po fitojnë 1-0 kundër Sassuolos në pjesën e parë.

Manaj hasi shumë vështirësi për të gjetur minuta në fillim të sezonit, por me kalimin e ndeshjes shqiptari ka fituar besimin e trajnerit dhe së fundmi po aktivizohet titullar.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin e suksesit të kombëtares shqiptare! Ëndrra jonë pas kualifikimit në ‘Euro 2024’

Sylvinho rrëfehet për FIFA-n: Ju tregoj çelësin e suksesit të kombëtares shqiptare! Ëndrra jonë pas kualifikimit në ‘Euro 2024’