Hajdutët i hynë në shtëpi, modelja Morena Tarakut i vidhen sendet me vlerë marramendëse

Hajdutët i hynë në shtëpi, modelja Morena Tarakut i vidhen sendet me vlerë marramendëse

Morena Taraku

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, përmes disa instastory në rrjetet e saj sociale ka bërë të ditur se i është thyer shtëpia në Turqi.

Ajo ka zbuluar  disa pamje nga vjedhjet, ku shihet se i mungojnë edhe disa bizhuteri me vlerë të madhe.

Në një edicion informativ janë shfaqur pamje nga shtëpia e Tarakut, ndërsa u njoftua edhe për vlerën e dëmit e cila është marramendëse.

Sendet rrëmujë të Morena Taraku

1/2
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

'Tre lojtarë s'duhet të ishin në fushë', Arbër Abilaliaj: Kam rezerva për arbitrimin

'Tre lojtarë s'duhet të ishin në fushë', Arbër Abilaliaj: Kam rezerva për arbitrimin