E përplasi makina në aksin Lezhë-Shkodër, ndërron jetë te 'Trauma' 47-vjeçari (EMRI)

Pamje nga vendi i ngjarjes

Pamje nga vendi i ngjarjes

Ka ndërruar jetë në Spitalin e Traumës në Tiranë, Mikel Marashi, drejtuesi i motorit i cili u përplas nga një makinë mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Lezhë-Shkodër.

Saktësisht aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi 'Gocaj'. 47-vjeçari Marashi mbeti i plagosur rëndë ndërsa u dërgua drejt Traumës për ndihmë të specializuar.

Fatkeqësisht ai nuk mundi t'i mbijetojë plagëve të marra duke ndërruar jetë mëngjesin e sotëm. Kujtojmë se Marashi, teksa drejtonte një motor u përplas nga një mjet tip ‘Benz’.

/K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Erik: 19/01/2022 10:13

    Ngushellime familjes, por kembesoret, motoristet dhe ciklistet jane krejt te papergjegjshem per rrezikun qe u shfaqet neper rruget kombetare kur levizin pa asnje ndricim ne mjet apo pa veshje fosforishente. Disa here mund te isha edhe une nje nga ata qe do kishte shtypur nje te tille ne rruge pa dashje dhe brenda rregullave te qarkullimit.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

A po lodhemi ne nga Evropa apo Ballkani po harrohet në sirtare?!