Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, 'Benz'-i përplas motorin, plagoset rëndë 47-vjeçari! Dërgohet me urgjencë te Trauma

Një 47-vjeçar, i identifikuar si Mikel Marashi, ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e sotme në  Lezhë si pasojë e një aksidenti. Ngjarja u regjistrua në aksin Lezhë-Shkodër në vendin e quajtur kryqëzimi Gocaj, ku një 'Benz' ka përplasur një motor.

Për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit, Mikel Marashi. Ai u dërgua drejt Spitalit të Traumës, ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.  

Policia ndodhi ne vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

/AV/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Kryebashkiaku: Rusia ende dëshiron të marrë nën kontroll Kievin