E plagosi në resortin e tyre në Rrogozhinë, ky është 35 vjeçari dhe gruaja e tij italiane

Kastriot Dema dhe Charlote

1611832095_Screenshot1001.jpg

Ky është Kastriot Dema 35 vjeç dhe gruaja e tij italiane Charlote dhe një prej  fëmijëve të tyre.

Dema ka plagosur mbrëmjen e kaluar gruan e tij e cila ndodhet në spital. Vetë 35 vjeçari ndodhet në komisariat.


Lajmi kryesor:

Në të njëjtin hotel, por në dhoma të ndara për shkak të dhunës në familje, burri plagos me thikë gruan italiane në Rrogozhinë, u bezdis nga festa e ditëlindjes: Shokët e saj më rrahën


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Një vit pandemi/ A mendoni se qeveria e ka menaxhuar mirë situaten e COVID-19?×

Lajmi i fundit

John

22 vjeçarja humbi betejën me COVID, Universiteti i Tiranës: U prenë në mes ëndrrat e saj, ishte me rezultate të larta