POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

E quajtën ‘derre’, Enca bën veprimin surprizues, një video me Noizyn?!

Dy këngëtarët Enca dhe Noizy

Viti që kaloi ishte një vit i mbushur plot me suksese për dy këngëtarët shqiptarë, Encën dhe Noizyn. Ata sollën një bashkëpunim mjaft të bukur, por deri këtu ama. Më pas lindën konfliktet saqë arritën deri në pikën që një nga anëtarët e grupit OTR e quajtën "derre".

Madje Noizy e ka fshirë bashkëpunimin “Bow Down” që pati me Encën. Kjo e fundit na ka surprizuar me një postim në rrjetet sociale, para pak orësh. Ajo ka shpërndarë videot e shumë këngëve të saj dhe një prej tyre është edhe hiti ku këndon me Noizyn.

Postim i bërë nga Enca

Për më tepër në një foto në Instastory ku Enca u uron mirmëngjes të gjithëve shkruan: “I dua të gjithë!” Mos vallë kjo është një tentativë për t’u afruar sërish me reperin?!

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento